Pomohli sme prírode…
Dňa 23.4.2022 sme sa aj my zúčastnili akcie – čistenie chodníkov v Slovenskom raji – ktorú organizoval KST zo Spišských Tomášoviec pri príležitosti Dňa Zeme (22.apríl). Od odpadkov sme odbremenili prírodu v blízkosti turistického chodníka Ihrík. S počasím to na začiatku nevyzeralo bohvieako dobre, no vydržalo a našťastie sme nezmokli. […]
