Otvorenie jarnej turistickej sezóny – Sans Soci
V nedeľu 23.marca sa chystáme zúčastniť otvorenia jarnej turistickej sezóny výstupom na Sans Soci. Výstup organizuje OKST AC Lokomotíva Bane SNV. Z Letanoviec do Smižian odkiaľ začína výstupu pôjdeme osobným vlakom, ktorý odchádza z Letanoviec o 9:02. Oficiálny text pozvánky od organizátora si môžete zobraziť po kliknutí TU.
